Biorama Kulturhus - kultursal og øvingslokaler

Kino, teater, danseforestillinger, konserter og konferanser. - Biorama er original fra 1964 og Holmestrands storsal med 400 publikumsplasser, en praktfull scene og romslige tilhørende garderober. Huset har i tillegg møterom, bandrom og en speilsal - alt man behøver i en kulturell storstue. Biorama ligger midt i Holmestrand sentrum med togstasjonen i umiddelbar nærhet.

KINO på BIORAMA

Søndag 19. april:

  • Super Mario Galaxy filmen (kl. 17, 110 kr)
  • Project Hail Mary (kl. 19, 130 kr)
Filmplakater - Klikk for stort bilde19. april: Super Mario Galaxy og Project Hail Mary Bygdekinoen

Kinobilletter & program: bygdekinoen.no

Flere datoer: 2. mai/ 30. mai/ 14. juni

Minst én gang i måned er det kinodag med to filmer samme dag. Kinotilbudet er i samarbeid med Bygdekinoen. 

Billetter legges ut for salg 2 uker før visningsdatoen. Billettsalg i døra 20 min før start. Kiosken åpner 1 time før forestilling. 

SCENE-PROGRAM

Programmet oppdateres fortløpende. Arrangementene finner du på ticketco.no og på Bioramas Facebookside.

Program & billetter på ticketco.no

Mars

ØYSTEIN SUNDE: Ja, det er meg. - 13. mars

FESTKONSERT MED MARINEMUSIKKEN - 18. mars

April

PILOT: Byliv spesial. Et treff- og triggerpunkt for alle som er interessert i kultur og byliv.  (gratis) - 9. april, kl. 18

KATTAS FIGURTEATER: NULLRIKKEN - 11. april

VAMP - 18. april

KORK (KRINGKASTINGSKORKESTRET) - 29. april

November

CHRISTMAS WITH NORDIC TENORS - 21. november

Desember

VÅR JUL - 12. desember

Arrangementskalender

Besøk arrangementskalenderen til Visit Vestfold for å se aktuelle arrangementer på Biorama Kulturhus og mange andre steder i kommunen.

Følg oss på Facebook: 

Biorama Kulturhus og Kulturkontoret Holmestrand 

Mer om Biorama Kulturhus