Koronasituasjonen i Holmestrand kommune

Kommunedirektøren gjennomfører egne beredskapsmøter hver eneste dag hvor det dagsaktuelle utfordringsbildet drøftes og nye tiltak vurderes i tråd med anbefalinger fra lokale og nasjonale helsemyndigheter. 

Her får du kronologisk oversikt Temaside om korona

24.03.2020 15.53

Kommunestyret

Kommunestyret 2019-2023

Onsdag 16. oktober 2019 ble kommunestyret i Holmestrand konstituert.

  • Kommunestyret er kommunens høyeste styringsorgan
  • Kommunestyret består av 35 representanter og avgjør saker som gjelder hovedtrekkene i styringen av kommunen
  • Kommunestyret vedtar budsjetter, langtidsplaner og andre saker av prinsipiell betydning for utviklingen av kommunen og tjenestene

Kommunestyremøtet er åpent, og sendes direkte på nett på kommuneTV. 

Her kan du følge kommunestyremøtene på nett.

Kommunestyrerepresentanter 2019-2023
Representanter Parti E-post Telefon
Elin Gran Weggesrud A elin.weggesrud@holmestrand.kommune.no 452 65 040
Mette Måge Olsen A mettemaageolsen@gmail.com 990 41 994
Karl Einar Haslestad A karl.einar.haslestad@hotmail.com 920 51 150
Thomas Rundbråten A thrundb@online.no 958 27 552
Christina Berg A chrisbee@online.no 928 24 339
Camilla Maria Brekke A camillabrekke@outlook.com 926 67 283
Marthe Aasmundseth A martheaasmundset@gmail.com 918 71 458
Marius Øen Cleveland A marius.cleveland@gmail.com 948 89 765
Sigurd Røraas A siguroer@online.no 477 10 044
Bjørn Maurstad A bjornmaurstad@hotmail.com 957 58 766
Kjell Olav Baastad A kjels-ba@online.no 907 52 420
Alf Johan Svele H ajsvele@outlook.com 992 55 424
Aleksander Leet H aleksander.leet@gmail.com 906 06 580
Janne Hjelmtvedt H - -
Keith Eikenes H keith.eikenes@fd.dep.no 917 13 486
Anne Helle Skog H anne.helle.skog@gmail.com 934 03 918
Jon Tunheim H jon.tunheim@gmail.com 417 21 014
Kari Brekke H kari.e.brekke@gmail.com 990 24 690
Hedda Wike H he-wike@online.no 928 91 310
Kjetil Roso H kjetil@roso.no 992 35 901
Elin Svele H elin_svele@hotmail.com 957 87 056
Lasse Berntzen H Lasse.Berntzen@usn.no 922 09 217
Jan Fredrik Vogt Frp vogtene1@gmail.com 402 22 286
Jørgen Bruserud Elstad Frp elstad@fpu.no 415 82 326
André Bråthen Frp braathen@fpu.no 932 95 508
Egil Olaussen Frp eg-olau@online.no 416 79 272
Tove Ødeskaug Sp tove.odeskaug@gmail.com 481 71 006
Anne Nordby Skarstad Sp annskars@outlook.com 938 39 347
Per Harald Agerup Sp per.harald.agerup@bondelaget.no 951 42 703
Paul Kristoffer Gregersen Sp pa-gre@online.no 913 48 756
Espen Watne Andresen MDG espenwatneandresen@gmail.com 926 62 477
Julie Guttormsen MDG Julie.Guttormsen@usn.no 454 45 227
Knut Vidar Hoholm KrF hoholm.sande@gmail.com 991 56 076
Lars Gunnar Lingås R lars@etikk.net 926 30 223
Anya Alme SV anya.alme@hotmail.no 928 50 494